Strona główna Mapa serwisu
Farmakopea Polska XI do nabycia w Polskim Towarzystwie Farmaceutycznym   ***    Do nabycia Urzędowy Wykaz 2017   ***    Szkolenia internetowe   ***    Do nabycia prenumerata Farmacji Polskiej na 2017 r.   ***    już w sprzedaży "Farmaceutyczne standardy sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego    ***   
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje z życia PTFarm zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego.
OK
Strefa Wewnętrzna
Aby uzykać dostęp do materiałów wewnętrznych zaloguj się używając swojej nazwy użytkownika i hasła.
OK
Przypomnienie hasła
O Towarzystwie
Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne ma 60 lat


Home Page » Struktura organizacyjna » Ogólnopolskie Sekcje Naukowe i Zespoły Sekcji » Zespół Sekcji Studenckich » Struktura organizacyjna » Lokalne sekcje Młodej Farmacji » Młoda Farmacja - Białystok » Działalność
Działalność
Integracja środowiska studentów FARMACJI
 
Organizowane imprezy:
 1. Kariera Medyka – impreza kierowana do studentów i absolwentów Akademii Medycznej. Jest to panel warsztatowo szkoleniowy mający na celu przybliżenie studentom kierunków medycznych możliwości aktywnego poszukiwania pracy na obecnym rynku oraz pokazanie nowych możliwości rozwoju kariery przyszłego medyka.
 2. Warsztaty pisania pracy magisterskiej – Spotkania poświęcone przygotowaniom studenta do pisania pracy magisterskiej, wskazówki od czego zacząć, jak szukać materiałów, jak poradzić sobie z elektroniczną stroną takiej pracy.
 3. Oprowadzanie studentów pierwszego roku po Campusie AMB – Co roku organizujemy oprowadzenie po uczelni dla nowo przyjętych studentów Farmacji. Podczas tego spotkania otrzymują przygotowany przez nas przewodnik po naszej uczelni z najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi studiowania i funkcjonowania w mieście jak i na uczelni.
 4. Cykliczne spotkania ze studentami – Spotkania odbywają się zależnie od potrzeb studentów. Poruszane są na nich tematy bieżące, plany na przyszłość  jak również problemy nurtujące studentów naszego wydziału.
 5. Integracyjne wyjazdy – majowe spływy kajakowe dla studentów farmacji AMB.
 6. Studenckie Wakacyjne Wymiany Międzynarodowe IPSF – do tej pory odwiedziło nas 14 studentów z różnych państw Europy, wyjechało 8 osób. W bieżącym roku spodziewamy się 10osób, poznawać nowe kraje wyjeżdża natomiast 11.
 7. Uczestnictwo w życiu kierunku Farmacja oraz współpraca z władzami uczelni – Ostatnio zrealizowane przedsięwzięcie to nagranie filmu o studentach farmacji z okazji obchodów XXX-lecia wydziału.
 
Współorganizacja:
 1. Spotkania przedstawiających oferty pracy dla farmaceuty w kraju jak i poza jego granicami.
 2. Dzień Otwarty Akademii Medycznej w Białymstoku – Przy współpracy biura rekrutacji bierzemy czynny udział w organizacji dnia otwartego prezentując naszą organizacje jak i wydział oraz oprowadzając rządnych wiedzy licealistów po murach AMB
 3. Pomoc lokalnemu oddziałowi PTFarm w organizacji konferencji oraz zjazdów.
 4. Medykalia – Uczestnictwo w zabawach i zawodach organizowanych w ramach medykaliów. Jest to wspaniała okazja do integracji członków sekcji oraz przedstawienia organizacji w świadomości studenckiej.

Szukaj
OK
Sekcje ogólnopolskie
Młoda Farmacja
Oddziały terenowe
Kliknij na mapę aby przejść do listy oddziałów lokalnych PTFarm.
Nasze wydawnictwa
 1. Farmacja Polska
 2. Bromatologia i Chemia Toksykologiczna
 3. Acta Poloniae Pharmaceutica
 4. Urzędowy Wykaz Produktów
  Leczniczych
 5. Farmakopea Polska
 6. Almanach
 7. Weterynaria
Archiwum wydawnicze


Copyright PTF 2007 Nota prawna Polityka prywatności Projekt i wykonanie: Enigmatis