Strona główna Mapa serwisu
Farmakopea Polska XI do nabycia w Polskim Towarzystwie Farmaceutycznym   ***    Do nabycia Urzędowy Wykaz 2017   ***    Szkolenia internetowe   ***    Do nabycia prenumerata Farmacji Polskiej na 2017 r.   ***    już w sprzedaży "Farmaceutyczne standardy sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego    ***   
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje z życia PTFarm zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego.
OK
Strefa Wewnętrzna
Aby uzykać dostęp do materiałów wewnętrznych zaloguj się używając swojej nazwy użytkownika i hasła.
OK
Przypomnienie hasła
O Towarzystwie
Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne ma 60 lat


Home Page » Aktualności » Aktualność
Aktualność
dodano: 2008-03-25
VII edycja konkursu Fundacji na rzecz Wspierania Rozwoju Polskiej Farmacji i Medycyny
Uprzejmie informujemy, że z dniem 31maja 2008 roku upływa termin przyjmowania wniosków do VII edycji konkursu na finansowanie projektów badawczych ze środków Fundacji na rzecz Wspierania Rozwoju Polskiej Farmacji i MedycynyVII edycja konkursu na finansowanie projektów badawczych ze środków Fundacji na rzecz Wspierania Rozwoju Polskiej Farmacji i Medycyny jest otwarta na: Prace oryginalne wnoszące istotne wartości do medycyny i farmacji.

 

Wniosek o finansowanie projektu badawczego powinien zostać złożony w 4 egzemplarzach (formularz wniosku + oświadczenie) zgodnie z Regulaminem Konkursu. Regulamin, formularz wniosku oraz oświadczenia znajdują się na stronie internetowej: www.polpharma.pl/fundacja

Wniosek może być złożony wyłącznie przez osobę fizyczną - autora projektu. W przypadku zespołu badawczego osobą upoważnioną do złożenia wniosku jest kierownik projektu, posiadający, co najmniej stopień naukowy doktora.

Osoba składająca wniosek powinna być pracownikiem zakładu naukowego, jednostki naukowo-badawczej lub jednostki badawczo-rozwojowej.

Finansowaniu w ramach Konkursu podlegają wyłącznie projekty zatwierdzone przez Zarząd Fundacji.

Termin przyjmowania wniosków upływa z dniem 31maja 2008 roku (decyduje data stempla pocztowego). Rozpatrzone zostaną jedynie wnioski złożone pod adresem Fundacji:

ul. Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa.
 

Bliższych informacji udziela sekretariat

Fundacji na rzecz Wspierania Rozwoju Polskiej Farmacji i Medycyny

tel. 022 364 63 13
 

Założycielem i fundatorem Fundacji na rzecz Wspierania Rozwoju

Polskiej Farmacji i Medycyny są ZF Polpharma SA

Pomagamy Ludziom Nauki
 

Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Polskiej Farmacji i Medycyny została założona w 2001 r. przez Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA w Starogardzie Gdańskim. Misją Fundacji jest wspieranie rozwoju nauk farmaceutycznych i medycznych poprzez finansowanie badań naukowych w tych dziedzinach.

Fundacja corocznie ogłasza konkurs na najlepsze projekty badawcze w tematach wskazanych w kolejnych edycjach. Prace, które uzyskały najwyższe oceny od recenzentów i rekomendację Rady Naukowej, otrzymują granty naukowe. Środki na działalność statutową Fundacji pochodzą w całości z budżetu Zakładów Farmaceutycznych Polpharma SA w Starogardzie Gdańskim. Firma przekazała już na ten cel 12 mln zł.

Polpharma – lider polskiego rynku farmaceutycznego, zajmuje również czołową pozycję na liście firm aktywnie działających na rzecz dobra publicznego.


pobierz ogłoszenie« lista aktualności

Szukaj
OK
Sekcje ogólnopolskie
Młoda Farmacja
Oddziały terenowe
Kliknij na mapę aby przejść do listy oddziałów lokalnych PTFarm.
Nasze wydawnictwa
  1. Farmacja Polska
  2. Bromatologia i Chemia Toksykologiczna
  3. Acta Poloniae Pharmaceutica
  4. Urzędowy Wykaz Produktów
    Leczniczych
  5. Farmakopea Polska
  6. Almanach
  7. Weterynaria
Archiwum wydawnicze


Copyright PTF 2007 Nota prawna Polityka prywatności Projekt i wykonanie: Enigmatis