Strona główna Mapa serwisu
Farmakopea Polska XI do nabycia w Polskim Towarzystwie Farmaceutycznym   ***    Do nabycia Urzędowy Wykaz 2017   ***    Szkolenia internetowe   ***    Do nabycia prenumerata Farmacji Polskiej na 2017 r.   ***    już w sprzedaży "Farmaceutyczne standardy sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego    ***   
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje z życia PTFarm zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego.
OK
Strefa Wewnętrzna
Aby uzykać dostęp do materiałów wewnętrznych zaloguj się używając swojej nazwy użytkownika i hasła.
OK
Przypomnienie hasła
O Towarzystwie
Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne ma 60 lat


Home Page » Aktualności » Aktualność
Aktualność
dodano: 2009-01-05
Nowa Farmacja Polska 2009
Szanowni Państwo od 2009 roku Farmacja Polska będzie ukazywać się w nowym formacie (A4), na jakościowo lepszym papierze oraz będzie miało zmienioną, bardziej atrakcyjną kolorową szatę grafi czną. Zmianie ulegnie również częstotliwość ukazywania się "Farmacji Polskiej". Będzie ona trafiać do Państwa rąk raz w miesiącu.

Szanowni Państwo,

"Farmacja Polska" jest jednym z trzech czasopism wydawanych przez Polskie Towarzy­stwo Farmaceutyczne, obok "Acta Poloniae Pharmaceutica" oraz "Bromatologii i Chemii Toksykologicznej". Wydawana jest od 1945 roku, co czyni ją jednym z najstarszych czasopism farmaceutycznych na polskim rynku wydawniczym. Od lat niezmiennie stara się przedstawiać postępy, nowe kierunki i zmiany zachodzące w naukach far­maceutycznych, informować o prowadzonych pracach badawczych oraz osiągnięciach polskich naukowców. "Farmacja Polska" znajduje się na liście czasopism punkto­wanych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (w 2008 roku przyznano jej 4 punkty), a także w bazie Medline, w której notowane są tylko najlepsze czasopisma medyczne.

Zmieniające się warunki rynkowe i szybki postęp technologiczny spowodował, że także "Farmacja Polska" przechodzi gruntowne zmiany. Od 2009 roku nasze czasopi­smo będzie ukazywać się w nowym formacie (A4), na jakościowo lepszym papierze oraz będzie miało zmienioną, bardziej atrakcyjną kolorową szatę grafi czną. Zmianie ulegnie również częstotliwośćukazywania się "Farmacji Polskiej". Będzie ona trafi ać do Państwa rąk raz w miesiącu. Nadal, niezmiennie będziemy starać się zapewnić Pań­stwu ciekawe i przydatne w Państwa pracy artykuły i materiały szkoleniowe, których autorzy posiadają szeroką i ugruntowaną wiedzę w danej dziedzinie.

Mamy nadzieję, że"Farmacja Polska" w nowej szacie grafi cznej będzie jeszcze ciekawsza niż dotychczas, spotka się z należnym zainteresowaniem nowych czytelników i w dal­szym ciągu będzie Państwa czasopismem zawodowym o charakterze naukowym.

Zachęcamy więc do prenumeraty (w niezmienionej cenie 222 zł) i lektury "Farmacji Polskiej", jednego z najstarszych czasopism farmaceutycznych na polskim rynku.

Z poważaniem

prof. dr hab. Janusz Pluta

Prezes Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego

pobierz komunikat

 


« lista aktualności

Szukaj
OK
Sekcje ogólnopolskie
Młoda Farmacja
Oddziały terenowe
Kliknij na mapę aby przejść do listy oddziałów lokalnych PTFarm.
Nasze wydawnictwa
  1. Farmacja Polska
  2. Bromatologia i Chemia Toksykologiczna
  3. Acta Poloniae Pharmaceutica
  4. Urzędowy Wykaz Produktów
    Leczniczych
  5. Farmakopea Polska
  6. Almanach
  7. Weterynaria
Archiwum wydawnicze


Copyright PTF 2007 Nota prawna Polityka prywatności Projekt i wykonanie: Enigmatis