Strona główna Mapa serwisu
Farmakopea Polska XI do nabycia w Polskim Towarzystwie Farmaceutycznym   ***    Do nabycia Urzędowy Wykaz 2017   ***    Szkolenia internetowe   ***    Do nabycia prenumerata Farmacji Polskiej na 2017 r.   ***    już w sprzedaży "Farmaceutyczne standardy sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego    ***   
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje z życia PTFarm zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego.
OK
Strefa Wewnętrzna
Aby uzykać dostęp do materiałów wewnętrznych zaloguj się używając swojej nazwy użytkownika i hasła.
OK
Przypomnienie hasła
O Towarzystwie
Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne ma 60 lat


Home Page » Aktualności » Aktualność
Aktualność
dodano: 2009-05-06
Konferencja szkoleniowa "Praktyczna Analiza danych dla Przemysłu Farmaceutycznego"
W dniach 21-22 maja w Krakowie odbędzie się organizowana przez firmę StatSoft druga edycja konferencji szkoleniowej Praktyczna Analiza danych dla Przemysłu Farmaceutycznego. Patronat nad konferencją objęła Farmacja Polska oraz Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne.

W dniach 21-22 maja w Krakowie odbędzie się organizowana przez firmę StatSoft druga edycja konferencji szkoleniowej "Praktyczna Analiza danych dla Przemysłu Farmaceutycznego". Patronat nad konferencją objęła Farmacja Polska oraz Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne.

Będzie ona poświecona praktycznym aspektom stosowania analizy danych w przemyśle farmaceutycznym. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się specjaliści z branży na co dzień korzystający z narzędzi analizy danych oraz pracownicy StatSoft uczestniczący w wielu wdrożeniach rozwiązań analitycznych w przedsiębiorstwach farmaceutycznych w kraju i za granicą.

 

 Na konferencji omówione zostaną m.in. zagadnienia analizy stabilności produktów leczniczych, walidacji procesów, porównywania profili uwalniana, analizy trendów, okresowego przeglądu produktów (APR), walidacji metod analitycznych, Process Analytical Technology (PAT), Quality by Design (QbD).

Konferencja będzie się składała z dwóch części:             

Pierwszy dzień (21.05) będzie miał formę wykładów. Przystępnie i z naciskiem na praktykę omówione zostaną zagadnienia analityczne najczęściej występujące w wytwarzaniu środków leczniczych oraz sposoby uzyskania potrzebnych wyników przy jak największej oszczędności środków i czasu.       

Drugiego dnia (22.05), podczas warsztatów, uczestnicy będą mogli samodzielnie rozwiązywać problemy i zapoznać się z wymaganymi narzędziami analizy danych.         

Spotkania odbędą się w Krakowie, w położonym przy Wawelu hotelu Novotel. Bankiet, organizowany na Starym Mieście, oprócz dobrej zabawy zapewni uczestnikom możliwość wymiany doświadczeń z codziennej praktyki w nieformalnej atmosferze.

 

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcam do możliwie jak najwcześniejszego zgłaszania uczestnictwa . Wcześniejsze zgłoszenia premiowane są niższym kosztem udziału.

pobierz komunikat


« lista aktualności

Szukaj
OK
Sekcje ogólnopolskie
Młoda Farmacja
Oddziały terenowe
Kliknij na mapę aby przejść do listy oddziałów lokalnych PTFarm.
Nasze wydawnictwa
  1. Farmacja Polska
  2. Bromatologia i Chemia Toksykologiczna
  3. Acta Poloniae Pharmaceutica
  4. Urzędowy Wykaz Produktów
    Leczniczych
  5. Farmakopea Polska
  6. Almanach
  7. Weterynaria
Archiwum wydawnicze


Copyright PTF 2007 Nota prawna Polityka prywatności Projekt i wykonanie: Enigmatis