Strona główna Mapa serwisu
Farmakopea Polska XI do nabycia w Polskim Towarzystwie Farmaceutycznym   ***    Do nabycia Urzędowy Wykaz 2017   ***    Szkolenia internetowe   ***    Do nabycia prenumerata Farmacji Polskiej na 2017 r.   ***    już w sprzedaży "Farmaceutyczne standardy sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego    ***   
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje z życia PTFarm zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego.
OK
Strefa Wewnętrzna
Aby uzykać dostęp do materiałów wewnętrznych zaloguj się używając swojej nazwy użytkownika i hasła.
OK
Przypomnienie hasła
O Towarzystwie
Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne ma 60 lat


Home Page » Aktualności » Aktualność
Aktualność
dodano: 2015-06-22
Kongres Farmacja 21. Farmaceuci w ochronie zdrowia.
W dniach 11-12 września 2015 r. we Wrocławiu odbędzie się Kongres „Farmacja 21.Farmaceuci w ochronie zdrowia” organizowany przez Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne.

Kongres zapowiada się jako największe wydarzenie edukacyjne dla farmaceutów w 2015 roku w Polsce. Kontynuuje on tradycję polsko-niemieckich kongresów farmaceutycznych organizowanych w ubiegłych latach przez Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne i samorząd aptekarski. Tematem przewodnim będzie „Opieka Farmaceutyczna w Polsce i na świecie”. Udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu zapowiedziało wielu wybitnych specjalistów z dziedziny farmacji. W Komitecie Naukowym zasiadą: prof. Janusz Pluta - prezes Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, kierownik Katedry i Zakładu Technologii Postaci Leku UM we Wrocławiu, prof. Małgorzata Sznitowska – kierownik Katedry i Zakładu Farmacji Stosowanej GUM oraz konsultant krajowy w dziedzinie farmacji przemysłowej, prof. Edmund Grześkowiak – kierownik Katedry i Zakładu Farmacji Klinicznej i Biofarmacji UM w Poznaniu oraz konsultant krajowy w dziedzinie farmacji szpitalnej, a także prof. Renata Jachowicz – kierownik Katedry Technologii Postaci Leku i Biofarmacji CM UJ w Krakowie.

Do udziału w Kongresie FARMACJA 21 szczególnie gorąco zapraszamy farmaceutów pracujących w aptekach ogólnodostępnych. Organizatorzy zachęcają również do wzięcia udziału farmaceutów pracujących w hurtowniach, ośrodkach badawczych oraz w przemyśle farmaceutycznym, którym zależy na rozwoju opieki farmaceutycznej w Polsce.

 Formularz rejestracyjny

Program kongresu

Wydarzenie:Kongres Farmacja21.Farmaceuci w ochronie zdrowia.

Data wydarzenia: 11-12 września 2015 r.

Miejsce wydarzenia:Wrocław

Autor: Hanna Plata« lista aktualności

Szukaj
OK
Sekcje ogólnopolskie
Młoda Farmacja
Oddziały terenowe
Kliknij na mapę aby przejść do listy oddziałów lokalnych PTFarm.
Nasze wydawnictwa
  1. Farmacja Polska
  2. Bromatologia i Chemia Toksykologiczna
  3. Acta Poloniae Pharmaceutica
  4. Urzędowy Wykaz Produktów
    Leczniczych
  5. Farmakopea Polska
  6. Almanach
  7. Weterynaria
Archiwum wydawnicze


Copyright PTF 2007 Nota prawna Polityka prywatności Projekt i wykonanie: Enigmatis